MÜZİK

Dolu Kadehi Ters Tut ile Tiktok’un ilk yarışmasının detayları burada!

"Dolu Kadehi Ters Tut" konserine çift kişilik bilet kazanma şansını kaçırmayın!

Biletix, 29 Aralık Cuma günü başlayacak ve 17 Ocak Çarşamba günü sona erecek bir yarışma düzenlemektedir. 20 Ocak Cumartesi günü İzmir Hiltown Avm’de gerçekleşecek olan “Dolu Kadehi Ters Tut” konserine çift kişilik bilet kazanan 1 kişi, 18 Ocak’ta açıklanacaktır.


@ticketmasterturkiye uzantılı adres üzerinden gerçekleşecek yarışmaya katılım için katılımcıların;


– @ticketmasterturkiye hesabını takip etmesi,


– İlgili gönderiyi beğenmesi ve etkinliğe beraber gitmek istediği arkadaşını etiketlemesi ve


– Fotoğrafa sakladığımız davetiyelerden en az birinin yerini tahmin etmeniz ve ”Sen olsan davetiyeyi fotoğrafta nereye saklardın?” sorusunu cevaplaman yeterlidir, en farklı cevabı vereni seçeceğiz!


Yarışmaya katılım ücretsiz olup, yarışmaya katılmak için başka herhangi bir şart gerekmemektedir.

Yarışma hakkında önemli detaylar burada!


Yarışmaya katılıp, tüm şartları sağlayanlar Biletix Pazarlama Departmanı tarafından değerlendirilecektir.

İlgili gönderide belirtildiği gibi jüri tarafından ‘Fotoğrafa sakladığımız davetiyelerden en az birinin yerini tahmin eden ve ”Sen olsan davetiyeyi fotoğrafta nereye saklardın?” sorusunu cevaplayan 1 kişi yarışmanın kazananı olarak belirlenecek ve 20 Ocak Cumartesi günü İzmir Hiltown Avm’de gerçekleşecek olan “Dolu Kadehi Ters Tut” konserine çift kişilik bilet kazanacaktır.

Etkinlik hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Kazanan kişiler 18 Ocak 2024 tarihinde Biletix’in sosyal medya hesaplarından duyurulacaktır. Duyurunun ardından kazananlar ile TikTok üzerinden DM yoluyla iletişime geçilip ödülü teslim alması için gerekli bilgiler iletilecektir. Kazananlara ödülün ne şekilde gönderileceği DM yoluyla bildirilecektir. Katılımcılar, yarışmaya katılmak sureti ile etkinlik ve etkinliğe giriş koşullarını önceden kabul etmiş sayılırlar.

Yarışma sonucunda kazanılan davetiyeler, hiçbir şekilde satılamaz, paraya çevrilemez, paraya çevrilmesi teklif edilemez, başkasına devredilemez ve değiştirilemez.

Yarışma hakkındaki diğer bilgiler burada!


Biletix, yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarlarından kaynaklı ve/veya internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek olası problem, arıza ve zararlardan dolayı sorumlu değildir.


Katılımcılar, yarışmaya katılım esnasında, herhangi bir kişinin, kurumun, kuruluşun başta fikri mülkiyet hakkı da dahil olmak üzere herhangi bir hakkını ihlal eden bilgi, görsel veya metin iletmediğini/iletmeyeceğini, aksi durumda paylaştığı görsel/bilgi ve metinden dolayı münhasıran kendisinin sorumlu olduğu ve bu konuda Biletix’in hiçbir yasal yükümlülüğü/sorumluluğu bulunmadığını, Biletix’e rücu edilmesi durumunda bundan dolayı Biletix’in maruz kaldığı zararları gidermekle yükümlü olduğunu önceden kabul ve beyan etmiş olmaktadır.


Katılımcılar, bir uygulama aracılığıyla ve/veya Instagram üzerinden sayfanın veya yarışmanın işlerliğini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fiillerde bulunmayacağını, aksi durumda bundan dolayı münhasıran sorumlu olduğunu da kabul ve taahhüt etmiştir.


Seçilenlerin, yarışma sonucunu değiştirmek /etkilemek maksadıyla bilgisayar/bilişim teknolojilerini kötü niyetle kullandığının ya da hile yaptığının tespiti durumunda bu kişinin kazandığı hediye davetiyesi kendisine verilmeyecek, bu kişinin birinciliği ve kazandığı haklar tek yanlı şekilde ortadan kalkacak, bu durumda ödül davetiye, yarışmanın seçilen ikincisine verilecektir.


Biletix’in yarışmaya katılım başlamadan önce, önceden bilgilendirmek sureti ile Katılım Koşulları’nda değişiklik yapabilme hakkı saklıdır.


Katılan herkese bol şans, iyi olan kazansın! :)