Güncel

“Dolu Kadehi Ters Tut” konser bileti için düzenlenen Instagram yarışmasının detayları burada!

Alternatif müziğin sevilen grubu "Dolu Kadehi Ters Tut" konserine çift kişilik bilet kazanma şansını kaçırmayın!

Biletix, 12 Ocak Cuma günü başlayacak ve 17 Ocak Çarşamba günü sona erecek bir yarışma düzenlemektedir.  Yarışmayı kazanan kişi, ünlü müzik grubu Dolu Kadehi Ters Tut’un 20 Ocak Cumartesi günü İzmir Hiltown Avm’de gerçekleşecek olan konserine çift kişilik davetiye kazanacaktır.

https://instagram.com/biletix/ uzantılı adres üzerinden gerçekleşecek yarışmaya katılım için katılımcının;

– @Biletix’i  takip etmesi,

– İlgili gönderiyi beğenmesi,

– Bir arkadaşını etiketlemesi ve “Dolu Kadehi Ters Tut” ekibine bir yeni yıl mesajı iletmesi yeterlidir.

Yarışmaya katılım ücretsiz olup, yarışmaya katılmak için başka herhangi bir şart gerekmemektedir.

Yarışma hakkındaki önemli detaylar burada!

Yarışmaya katılıp, tüm şartları sağlayanlar Biletix Pazarlama Departmanı tarafından değerlendirilecektir. İlgili gönderide belirtildiği gibi jüri tarafından bir arkadaşını etiketleyip “Dolu Kadehi Ters Tut” ekibine bir yeni yıl mesajı yorum yazan 1 kişi yarışmanın kazananı olarak belirlenecek ve 20 Ocak Cumartesi günü İzmir Hiltown Avm’de gerçekleşecek olan Dolu Kadehi Ters Tut konserine çift kişilik davetiye kazanacaktır.

Kazanan kişi 17 Ocak 2024 tarihinde Biletix’in sosyal medya hesaplarından duyurulacaktır. Duyurunun ardından kazanan ile Instagram üzerinden DM yoluyla iletişime geçilip ödülü teslim alması için gerekli bilgiler iletilecektir. Kazanana ödülün ne şekilde gönderileceği DM yoluyla bildirilecektir. Katılımcılar, yarışmaya katılmak sureti ile etkinlik ve etkinliğe giriş koşullarını önceden kabul etmiş sayılırlar.

Yarışma sonucunda kazanılan davetiyeler, hiçbir şekilde satılamaz, paraya çevrilemez, paraya çevrilmesi teklif edilemez, başkasına devredilemez ve değiştirilemez.

Biletix, yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarlarından kaynaklı ve/veya internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek olası problem, arıza ve zararlardan dolayı sorumlu değildir.

Katılımcı, yarışmaya katılım esnasında, herhangi bir kişinin, kurumun, kuruluşun başta fikri mülkiyet hakkı da dahil olmak üzere herhangi bir hakkını ihlal eden bilgi, görsel veya metin iletmediğini/iletmeyeceğini, aksi durumda paylaştığı görsel/bilgi ve metinden dolayı münhasıran kendisinin sorumlu olduğu ve bu konuda Biletix’in hiçbir yasal yükümlülüğü/sorumluluğu bulunmadığını, Biletix’e rücu edilmesi durumunda bundan dolayı Biletix’in maruz kaldığı zararları gidermekle yükümlü olduğunu önceden kabul ve beyan etmiş olmaktadır.

Katılımcı, bir uygulama aracılığıyla ve/veya Instagram üzerinden sayfanın veya yarışmanın işlerliğini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fiillerde bulunmayacağını, aksi durumda bundan dolayı münhasıran sorumlu olduğunu da kabul ve taahhüt etmiştir.

Seçilen birincinin, yarışma sonucunu değiştirmek /etkilemek maksadıyla bilgisayar/bilişim teknolojilerini kötü niyetle kullandığının ya da hile yaptığının tespiti durumunda bu kişinin kazandığı hediye davetiyesi kendisine verilmeyecek, bu kişinin birinciliği ve kazandığı haklar tek yanlı şekilde ortadan kalkacak, bu durumda ödül davetiye, yarışmanın seçilen ikincisine verilecektir.

Biletix’in yarışmaya katılım başlamadan önce, önceden bilgilendirmek sureti ile Katılım Koşulları’nda değişiklik yapabilme hakkı saklıdır.

Katılan herkese bol şans, iyi olan kazansın :)