Güncel

“Seni Gidi Beni” tiyatro oyunu için düzenlenen yarışmanın detayları burada!

"Seni Gidi Beni" oyununa çift kişilik bilet kazanma şansını kaçırmayın!

Biletix, 28 Aralık Perşembe günü başlayacak ve 3 Ocak Çarşamba günü sona erecek bir yarışma düzenlemektedir. 6 Ocak’ta Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşecek olan “Seni Gidi Beni” oyununa çift kişilik bilet kazanan 5 kişi, 4 Ocak’ta açıklanacaktır.


https://instagram.com/biletix/ uzantılı adres üzerinden gerçekleşecek yarışmaya katılım için katılımcıların;


– @Biletix hesabını takip etmesi,


– İlgili gönderiyi beğenmesi ve etkinliğe beraber gitmek istediği arkadaşını etiketlemesi ve


– 2023 yılında sizi en çok güldüren olayı yazmanız yeterlidir, en çok güldüğümüzü seçeceğiz!


Yarışmaya katılım ücretsiz olup, yarışmaya katılmak için başka herhangi bir şart gerekmemektedir.

Yarışma hakkında önemli detaylar burada!


Yarışmaya katılıp, tüm şartları sağlayanlar Biletix Pazarlama Departmanı tarafından değerlendirilecektir.

İlgili gönderide belirtildiği gibi jüri tarafından 2023 yılında en çok güldüğü olayı yorum olarak yazan 5 kişi yarışmanın kazananı olarak belirlenecek ve 6 Ocak’ta Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşecek olan “Seni Gidi Beni” oyununa çift kişilik bilet kazanacaktır.

Kazanan kişiler 4 Ocak 2024 tarihinde Biletix’in sosyal medya hesaplarından duyurulacaktır. Duyurunun ardından kazananlar ile Instagram üzerinden DM yoluyla iletişime geçilip ödülü teslim alması için gerekli bilgiler iletilecektir. Kazananlara ödülün ne şekilde gönderileceği DM yoluyla bildirilecektir. Katılımcılar, yarışmaya katılmak sureti ile etkinlik ve etkinliğe giriş koşullarını önceden kabul etmiş sayılırlar.

Yarışma sonucunda kazanılan davetiyeler, hiçbir şekilde satılamaz, paraya çevrilemez, paraya çevrilmesi teklif edilemez, başkasına devredilemez ve değiştirilemez.

Yarışma hakkındaki diğer bilgiler burada!


Biletix, yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarlarından kaynaklı ve/veya internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek olası problem, arıza ve zararlardan dolayı sorumlu değildir.


Katılımcılar, yarışmaya katılım esnasında, herhangi bir kişinin, kurumun, kuruluşun başta fikri mülkiyet hakkı da dahil olmak üzere herhangi bir hakkını ihlal eden bilgi, görsel veya metin iletmediğini/iletmeyeceğini, aksi durumda paylaştığı görsel/bilgi ve metinden dolayı münhasıran kendisinin sorumlu olduğu ve bu konuda Biletix’in hiçbir yasal yükümlülüğü/sorumluluğu bulunmadığını, Biletix’e rücu edilmesi durumunda bundan dolayı Biletix’in maruz kaldığı zararları gidermekle yükümlü olduğunu önceden kabul ve beyan etmiş olmaktadır.


Katılımcılar, bir uygulama aracılığıyla ve/veya Instagram üzerinden sayfanın veya yarışmanın işlerliğini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fiillerde bulunmayacağını, aksi durumda bundan dolayı münhasıran sorumlu olduğunu da kabul ve taahhüt etmiştir.


Seçilenlerin, yarışma sonucunu değiştirmek /etkilemek maksadıyla bilgisayar/bilişim teknolojilerini kötü niyetle kullandığının ya da hile yaptığının tespiti durumunda bu kişinin kazandığı hediye davetiyesi kendisine verilmeyecek, bu kişinin birinciliği ve kazandığı haklar tek yanlı şekilde ortadan kalkacak, bu durumda ödül davetiye, yarışmanın seçilen ikincisine verilecektir.


Biletix’in yarışmaya katılım başlamadan önce, önceden bilgilendirmek sureti ile Katılım Koşulları’nda değişiklik yapabilme hakkı saklıdır.


Katılan herkese bol şans, iyi olan kazansın! :)