Güncel

“Şaşırt Beni” tiyatro oyunu için düzenlenen yarışmanın detayları burada!

Biletix'in düzenlediği "Şaşırt Beni" Instagram yarışmasının detayları burada!

Biletix, 1 Aralık 2023 Cuma günü başlayacak ve 13 Aralık Çarşamba gecesi sona erecek bir yarışma düzenlemektedir. “Şaşırt Beni” tiyatro oyununa iki kişilik davetiye kazanan kişiler 15 Aralık’ta açıklanacak.

İstanbul, Ankara, Gaziantep, Diyarbakır, Adana, Trabzon ve Ordu’da sahnelenecek olan “Şaşırt Beni” tiyatro oyununa, kendi şehrinizdeki etkinlik özelinde çift kişilik bilet kazanma şansını kaçırmayın!

17 Aralık: Ankara

21 Aralık: İstanbul

23 Aralık: Diyarbakır

24 Aralık: Gaziantep

22 Şubat: Adana

4 Mart: Trabzon

5 Mart: Ordu

Yukarıda belirtilen tarihlerde gerçekleşecek olan etkinlik hakkında daha detaylı bilgi için Biletix’i ziyaret etmeyi unutmayın!

Yarışmaya katılım şartları nelerdir?

https://instagram.com/biletix/ uzantılı adres üzerinden gerçekleşecek olan yarışmaya katılım için, katılımcıların;

– @Biletix’i  ve @kerkisolfej hesaplarını takip etmesi,

– İlgili gönderiyi beğenmesi,

–  “2024, hayatında neyi değiştirerek seni şaşırtabilir?” sorusuna şaşırtıcı bir cevap vererek, etkinliğe beraber gitmek istediği bir arkadaşını etiketlemesi ve etkinliğe katılmak istediği şehri yazması yeterli.

Yarışmaya katılım ücretsiz olup, yarışmaya katılmak için başka herhangi bir şart gerekmemektedir.

Yarışma hakkındaki önemli detaylar burada!

Yarışmaya katılıp, tüm şartları sağlayanlar Biletix Pazarlama Departmanı tarafından değerlendirilecektir.

İlgili gönderide belirtildiği gibi jüri tarafından “2024, hayatında neyi değiştirerek seni şaşırtabilir?” sorusuna en şaşırtıcı cevabı yorum olarak yazan 7 kişi yarışmanın kazananı olarak belirlenecek ve çift kişilik davetiye kazanacaktır.

Kazananlar 15 Aralık 2023 tarihinde Biletix’in sosyal medya hesaplarından duyurulacaktır.

Duyurunun ardından kazanan ile Instagram üzerinden DM yoluyla iletişime geçilip ödülü teslim alması için gerekli bilgiler iletilecektir.  Kazanana ödülün ne şekilde gönderileceği DM yoluyla bildirilecektir. Katılımcılar, yarışmaya katılmak sureti ile etkinlik ve etkinliğe giriş koşullarını önceden kabul etmiş sayılırlar!

Yarışma sonucunda kazanılan davetiyeler, hiçbir şekilde satılamaz, paraya çevrilemez, paraya çevrilmesi teklif edilemez, başkasına devredilemez ve değiştirilemez.

Biletix, yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarlarından kaynaklı ve/veya internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek olası problem, arıza ve zararlardan dolayı sorumlu değildir.

Katılımcı, yarışmaya katılım esnasında, herhangi bir kişinin, kurumun, kuruluşun başta fikri mülkiyet hakkı da dahil olmak üzere herhangi bir hakkını ihlal eden bilgi, görsel veya metin iletmediğini/iletmeyeceğini, aksi durumda paylaştığı görsel/bilgi ve metinden dolayı münhasıran kendisinin sorumlu olduğu ve bu konuda Biletix’in hiçbir yasal yükümlülüğü/sorumluluğu bulunmadığını, Biletix’e rücu edilmesi durumunda bundan dolayı Biletix’in maruz kaldığı zararları gidermekle yükümlü olduğunu önceden kabul ve beyan etmiş olmaktadır.

Katılımcı, bir uygulama aracılığıyla ve/veya Instagram üzerinden sayfanın veya yarışmanın işlerliğini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fiillerde bulunmayacağını, aksi durumda bundan dolayı münhasıran sorumlu olduğunu da kabul ve taahhüt etmiştir.

Seçilen birincinin, yarışma sonucunu değiştirmek /etkilemek maksadıyla bilgisayar/bilişim teknolojilerini kötü niyetle kullandığının ya da hile yaptığının tespiti durumunda bu kişinin kazandığı hediye davetiyesi kendisine verilmeyecek, bu kişinin birinciliği ve kazandığı haklar tek yanlı şekilde ortadan kalkacak, bu durumda ödül davetiye, yarışmanın seçilen ikincisine verilecektir.

Biletix’in yarışmaya katılım başlamadan önce, önceden bilgilendirmek sureti ile Katılım Koşulları’nda değişiklik yapabilme hakkı saklıdır.

Katılan herkese bol şans, iyi olan kazansın!