MÜZİK

İzmir Gurmefest 2023 Davetiye Yarışması Katılım Koşulları

Instagram'da Davetiye Yarışması!

Biletix, 4 Eylül 2023 Pazartesi Günü başlayacak ve 18 Eylül Pazartesi Günü sona erecek bir yarışma düzenlemektedir. https://instagram.com/biletix/ uzantılı adres üzerinden gerçekleşecek yarışmaya katılım için, katılımcının

– @Biletix’i  takip etmesi,

– İlgili gönderiyi beğenmesi,

– Bu yazın nasıl geçtiğini en İzmirli şekilde yorumlarda anlatması yeterlidir.

Yarışmaya katılım ücretsiz olup, yarışmaya katılmak için başkaca herhangi bir şart gerekmemektedir.

Yarışmaya katılıp, tüm şartları sağlayanlar Biletix Pazarlama Departmanı tarafından değerlendirilecektir. İlgili gönderide belirtildiği gibi jüri tarafından bu yazı nasıl geçirdiğini en İzmirli şekilde anlatan 10 kişi yarışmanın kazananları olarak belirlenecek ve İzmir Gurme Fest’e  “Kombine” kategorisinde çift kişilik davetiye kazanacaktır. Kazananlar 19 Eylül 2023 tarihinde Biletix’in sosyal medya hesaplarından duyurulacaktır. Duyurunun ardından kazananlar ile Instagram üzerinden DM yoluyla iletişime geçilip ödülü teslim alması için gerekli bilgiler iletilecektir.  Kazananlara ödüllerin ne şekilde gönderileceği DM yoluyla bildirilecektir. Katılımcılar, yarışmaya katılmak sureti ile etkinlik ve etkinliğe giriş koşullarını önceden kabul etmiş sayılırlar.

Yarışma sonucunda kazanılan davetiyeler, hiçbir şekilde satılamaz, paraya çevrilemez, paraya çevrilmesi teklif edilemez, başkasına devredilemez ve değiştirilemez.

Biletix, yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarlarından kaynaklı ve/veya internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek olası problem, arıza ve zararlardan dolayı sorumlu değildir.

Katılımcı, yarışmaya katılım esnasında, herhangi bir kişinin, kurumun, kuruluşun başta fikri mülkiyet hakkı da dahil olmak üzere herhangi bir hakkını ihlal eden bilgi, görsel veya metin iletmediğini/iletmeyeceğini, aksi durumda paylaştığı görsel/bilgi ve metinden dolayı münhasıran kendisinin sorumlu olduğu ve bu konuda Biletix’in hiçbir yasal yükümlülüğü/sorumluluğu bulunmadığını, Biletix’e rücu edilmesi durumunda bundan dolayı Biletix’in maruz kaldığı zararları gidermekle yükümlü olduğunu önceden kabul ve beyan etmiş olmaktadır.

Katılımcı, bir uygulama aracılığıyla ve/veya Instagram üzerinden sayfanın veya yarışmanın işlerliğini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fiillerde bulunmayacağını, aksi durumda bundan dolayı münhasıran sorumlu olduğunu da kabul ve taahhüt etmiştir. Seçilen birincinin, yarışma sonucunu değiştirmek /etkilemek maksadıyla bilgisayar/bilişim teknolojilerini kötü niyetle kullandığının ya da hile yaptığının tespiti durumunda bu kişinin kazandığı hediye davetiye kendisine verilmeyecek, bu kişinin birinciliği ve kazandığı haklar tek yanlı şekilde ortadan kalkacak, bu durumda ödül davetiye, yarışmanın seçilen ikincisine verilecektir.

Biletix’in yarışmaya katılım başlamadan önce, önceden bilgilendirmek sureti ile Katılım Koşulları’nda değişiklik yapabilme hakkı saklıdır.