MÜZİK

Gökhan Özen ile Facebook Yarışmasının Detayları Seni Bekliyor!

Facebook'da Gökhan Özen’in Bostancı Gösteri Merkezi'nde gerçekleşecek olan konserinin Çift Bilet Yarışmasının detayları burada!

Biletix, 10 Ocak Çarşamba günü başlayacak ve 13 Ocak Cumartesi günü sona erecek bir yarışma düzenlemektedir. 17 Ocak’ta Bostancı Gösteri Merkezi’nde gerçekleşecek olan “Gökhan Özen” konserine çift kişilik bilet kazanan 1 kişi, 14 Ocak’ta açıklanacaktır.

https://www.facebook.com/Biletix uzantılı adres üzerinden gerçekleşecek yarışmaya katılım için katılımcıların;


– @Biletix hesabını takip etmesi,


– İlgili gönderiyi beğenmesi ve bir arkadaşını etiketlemesi ve


– Gökhan Özen’e bir Gökhan Özen şarkısı gönderecek olsan ne olurdu? sorusunu cevaplaması yeterlidir


Yarışmaya katılım ücretsiz olup, yarışmaya katılmak için başka herhangi bir şart gerekmemektedir.

Yarışma hakkında önemli detaylar burada!


Yarışmaya katılıp, tüm şartları sağlayanlar Biletix Pazarlama Departmanı tarafından değerlendirilecektir.

İlgili gönderide belirtildiği gibi jüri tarafından ‘Gökhan Özen’e bir Gökhan Özen şarkısı gönderecek olsan ne olurdu?’ sorusunu cevaplayan 1 kişi yarışmanın kazananı olarak belirlenecek ve 17 Ocak’ta Bostancı Gösteri Merkezi’nde gerçekleşecek olan “Gökhan Özen” konserine çift kişilik bilet kazanacaktır.

Etkinlik hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Kazanan kişiler 14 Ocak 2024 tarihinde Biletix’in sosyal medya hesaplarından duyurulacaktır. Duyurunun ardından kazananlar ile DM yoluyla iletişime geçilip ödülü teslim alması için gerekli bilgiler iletilecektir. Kazananlara ödülün ne şekilde gönderileceği DM yoluyla bildirilecektir. Katılımcılar, yarışmaya katılmak sureti ile etkinlik ve etkinliğe giriş koşullarını önceden kabul etmiş sayılırlar.

Yarışma sonucunda kazanılan davetiyeler, hiçbir şekilde satılamaz, paraya çevrilemez, paraya çevrilmesi teklif edilemez, başkasına devredilemez ve değiştirilemez.

Yarışma hakkındaki diğer bilgiler burada!


Biletix, yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarlarından kaynaklı ve/veya internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek olası problem, arıza ve zararlardan dolayı sorumlu değildir.


Katılımcılar, yarışmaya katılım esnasında, herhangi bir kişinin, kurumun, kuruluşun başta fikri mülkiyet hakkı da dahil olmak üzere herhangi bir hakkını ihlal eden bilgi, görsel veya metin iletmediğini/iletmeyeceğini, aksi durumda paylaştığı görsel/bilgi ve metinden dolayı münhasıran kendisinin sorumlu olduğu ve bu konuda Biletix’in hiçbir yasal yükümlülüğü/sorumluluğu bulunmadığını, Biletix’e rücu edilmesi durumunda bundan dolayı Biletix’in maruz kaldığı zararları gidermekle yükümlü olduğunu önceden kabul ve beyan etmiş olmaktadır.


Katılımcılar, bir uygulama aracılığıyla ve/veya Instagram üzerinden sayfanın veya yarışmanın işlerliğini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fiillerde bulunmayacağını, aksi durumda bundan dolayı münhasıran sorumlu olduğunu da kabul ve taahhüt etmiştir.


Seçilenlerin, yarışma sonucunu değiştirmek /etkilemek maksadıyla bilgisayar/bilişim teknolojilerini kötü niyetle kullandığının ya da hile yaptığının tespiti durumunda bu kişinin kazandığı hediye davetiyesi kendisine verilmeyecek, bu kişinin birinciliği ve kazandığı haklar tek yanlı şekilde ortadan kalkacak, bu durumda ödül davetiye, yarışmanın seçilen ikincisine verilecektir.


Biletix’in yarışmaya katılım başlamadan önce, önceden bilgilendirmek sureti ile Katılım Koşulları’nda değişiklik yapabilme hakkı saklıdır.


Katılan herkese bol şans, iyi olan kazansın! :)