Güncel

Cem Yılmaz ”Pek Yakında – EXTR ACT” performansı için düzenlenen Instagram yarışmasının detayları burada!

Cem Yılmaz'ın ''Pek Yakında - EXTR ACT'' performansına çift kişilik bilet kazanma şansı seni bekliyor!

Biletix, 16 Mart Cumartesi günü başlayacak ve 20 Mart Çarşamba günü sona erecek bir yarışma düzenlemektedir. Yarışmayı kazanan kişi, Cem Yılmaz’ın 23 Mart Cumartesi günü Türker İnanoğlu Maslak Show Center’da gerçekleşecek olan performansına çift kişilik davetiye kazanacaktır.

https://instagram.com/biletix/ uzantılı adres üzerinden gerçekleşecek yarışmaya katılım için katılımcının;

– @Biletix’i  takip etmesi,

– İlgili gönderiyi beğenmesi,

– Bir arkadaşını etiketlemesi ve en sevdiği Cem Yılmaz esprisini yazıp ve ona uygun bir emoji paylaşması yeterlidir.

Yarışmaya katılım ücretsiz olup, yarışmaya katılmak için başka herhangi bir şart gerekmemektedir.

Yarışma hakkındaki önemli detaylar burada!

Yarışmaya katılıp, tüm şartları sağlayanlar Biletix Pazarlama Departmanı tarafından değerlendirilecektir. İlgili gönderide belirtildiği gibi jüri tarafından bir arkadaşını etiketleyip en sevdiği Cem Yılmaz esprisini yazıp ve ona uygun bir emojiyi yorumu ekleyen 1 kişi yarışmanın kazananı olarak belirlenecek ve 23 Mart Cumartesi günü Türker İnanoğlu Maslak Show Center’da gerçekleşecek olan Cem Yılmaz Pek Yakında – EXTR ACT performansına çift kişilik davetiye kazanacaktır.

Kazanan kişi 20 Mart 2024 tarihinde Biletix’in sosyal medya hesaplarından duyurulacaktır. Duyurunun ardından kazanan ile Instagram üzerinden DM yoluyla iletişime geçilip ödülü teslim alması için gerekli bilgiler iletilecektir. Kazanana ödülün ne şekilde gönderileceği DM yoluyla bildirilecektir. Katılımcılar, yarışmaya katılmak sureti ile etkinlik ve etkinliğe giriş koşullarını önceden kabul etmiş sayılırlar.

Yarışma sonucunda kazanılan davetiyeler, hiçbir şekilde satılamaz, paraya çevrilemez, paraya çevrilmesi teklif edilemez, başkasına devredilemez ve değiştirilemez.

Biletix, yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarlarından kaynaklı ve/veya internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek olası problem, arıza ve zararlardan dolayı sorumlu değildir.

Katılımcı, yarışmaya katılım esnasında, herhangi bir kişinin, kurumun, kuruluşun başta fikri mülkiyet hakkı da dahil olmak üzere herhangi bir hakkını ihlal eden bilgi, görsel veya metin iletmediğini/iletmeyeceğini, aksi durumda paylaştığı görsel/bilgi ve metinden dolayı münhasıran kendisinin sorumlu olduğu ve bu konuda Biletix’in hiçbir yasal yükümlülüğü/sorumluluğu bulunmadığını, Biletix’e rücu edilmesi durumunda bundan dolayı Biletix’in maruz kaldığı zararları gidermekle yükümlü olduğunu önceden kabul ve beyan etmiş olmaktadır.

Katılımcı, bir uygulama aracılığıyla ve/veya Instagram üzerinden sayfanın veya yarışmanın işlerliğini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fiillerde bulunmayacağını, aksi durumda bundan dolayı münhasıran sorumlu olduğunu da kabul ve taahhüt etmiştir.

Seçilen birincinin, yarışma sonucunu değiştirmek /etkilemek maksadıyla bilgisayar/bilişim teknolojilerini kötü niyetle kullandığının ya da hile yaptığının tespiti durumunda bu kişinin kazandığı hediye davetiyesi kendisine verilmeyecek, bu kişinin birinciliği ve kazandığı haklar tek yanlı şekilde ortadan kalkacak, bu durumda ödül davetiye, yarışmanın seçilen ikincisine verilecektir.

Biletix’in yarışmaya katılım başlamadan önce, önceden bilgilendirmek sureti ile Katılım Koşulları’nda değişiklik yapabilme hakkı saklıdır.

Katılan herkese bol şans, iyi olan kazansın :)