MÜZİK

Vigor Açıkhava Etkinlikleri ile yazı Harbiye’de geçirin!

Kavurucu yaz sıcaklarında şehrin karmaşasından kaçmak ve serin akşamların tadını doyasıya çıkarmak için harika bir fırsat: Vigor Açıkhava Etkinlikleri başladı!

Müzik, sanat performansları ve doğa. Harbiye’nin büyülü atmosferinde unutulmaz bir yaz sizi bekliyor. Bu yaz, Vigor ile enerjinizi tazeleyin ve Harbiye’nin eşsiz açık hava etkinliklerinde yerinizi alın! O hâlde vakit kaybetmeden detaylara geçelim.

Vigor Açıkhava hakkında bilmeniz gereken detaylar

Sanart ve Vigor, İstanbul’un en sevilen açık hava sahnesinde bir araya geliyor. 2024 yazını renklendirecek olan konser serileri ile Türkiye’nin önde gelen sanatçılarını Harbiye sahnesine taşıyor. Uluslararası konser etkinlikleri, festivaller ve sanat etkinlikleri ile dolu bir takvime sahip olan Vigor, şehrin kültür ve sanat rotası adeta.

Dinamik ve renkli anlamına gelen Vigor, sanat tutkunlarını sınırsız eğlence ile buluşturuyor. Yapmanız gereken tek şey günlük rutinlerden sıyrılmak ve koltuğunuzu seçmek. Gerisi Vigor’da. 2023 yılında 300’den fazla konser, 600’den fazla sanatçı ve 60 binden fazla izleyiciyi ağırlayan Vigor’un 2024 takvimi de bir hayli güçlü. İşte 2024 yazı için açıklanan etkinlikler…

Vigor Açıkhava takviminde neler var?

Yaz sıcaklarının etkisini göstermeye başlaması ile birlikte gözler Vigor Açıkhava Etkinlikleri’ne çevrildi.

Peki takvimde hangi isimler var?

Serdar Ortaç

Türkçe pop müziğin en sevilen isimleri arasında yer alan Serdar Ortaç, bu yaz da sahnelerde olacak…

Karabiberim, Poşet, Dansöz, Mesafe, Kara Kedi ve daha birçok hit parça…

Serdar Ortaç - Karabiberim (Official Video)

2000’ler pop müziğine yön veren ve bugün hâlâ eğlenceli sahnesiyle binlerce insanı bir araya getiren Ortaç, 24 Haziran Pazartesi akşamı Harbiye Açıkhava sahnesinde!

Volkan Konak

Karadenizin hisli sesi Volkan Konak, kuzeyin serin rüzgârlarıyla yaz akşamlarına eşlik edecek.

Mimoza Çiçeğim, Herkesin Bir Derdi Var, Aleni Aleni ve Keklik gibi hitlerin sahibi olan Konak, yıllardır değişmeyen sahne enerjisiyle bu yaz da izleyicilerinin karşısına çıkacak.

Volkan Konak - Mimoza Çiçeğim

Kuzey rüzgârlarını İstanbul’da deneyimlemek için takvimlerinizde 5 Ağustos Pazartesi akşamını işaretleyin!

Vigor Açıkhava Etkinlikleri ile yazın keyfini çıkarın!

Vigor Açıkhava Etkinlikleri ile dolu dolu bir yaz geçirmek için Harbiye Açıkhava sahnesine davetlisiniz!

Müzik, sanat ve doğanın birleştiği Vigor Açıkhava etkinlikleri, her yaştan katılımcıya hitap eden konser takvimiyle unutulmaz anılar biriktirmeniz için hazır.

Sevdiklerinizle birlikte yıldızların altında keyifli anlar yaşamak ve şehrin karmaşasından uzaklaşmak için adresiniz belli. O hâlde vakit kaybetmeden biletlerinizi alın ve sıcak yaz akşamlarını müzikle taçlandırın!