MÜZİK

Tek biletle çok konser!

Keşke her konserde en az iki sanatçı ya da grup dinlesek. Böylece arkadaşımızın zoruyla gittiğimiz konserler işkence olmaktan çıkar. Herkesin gönlü olur :)

Galiba festivalleri bu yüzden çok seviyoruz. Konserlerin birinde sıkılsak bile diğerinde dans etmekten yoruluyoruz.

Sizin için takvime göz attık ve tek bilet alıp en az iki farklı konser dinleyebileceğiniz etkinlikleri derledik.

ellerhavaya

 

 

Koşun Fatboy Slim geliyor!
11 Nisan’da hem Fatboy Slim hem de Rudimental aynı sahnede! KüçükÇiftlik Park‘ta gerçekleşecek sokak festivali için tek bir bilet alıyorsun bütün gün eğleniyorsun.

Tek biletle 5 konser mi?
Evet, 10 Mayıs’ta tek bilet alıp Park Fest’e gidiyoruz. The Do, Princess China, Kadebostany, Kalben ve Nilipek dinliyoruz. Allah bereketini artırsın :)

TOP 100DJs World Tour
Bu konser dev kadrolu arkadaş gruplarındaki herkesi memnun edecek! İsteyen Dimitri Vegas & Like Mike dinlesin, isteyen Fedde La Grand dinlesin. İsteyen hepsinde deli gibi dans etsin! Siz en iyisi biletinizi alın, KüçükÇiftlik Park’a gidin ve keyfinize bakın.

%100 Akustik
Bülent Ortaçgil – Erkan Oğur ve İsmail Hakkı Demircioğlu garajistanbul’un sahnesinde buluşuyor. Ustalardan dinleyecek çok şey var diyor ve bu konseri şiddetle tavsiye ediyoruz!

gitar

 

Pinhani & Koray Candemir

Türkçe rock seviyorsan senin yerin burası! Cuma akşamı risk almadan  çılgın gibi eğlenmek istiyorsan Beyoğlu Hayal Kahvesi doğru adres!

hayal