MÜZİK

Sanatın ve Eğlencenin Mevsimi: BtcTurk Vadi Açıkhava’da Yaz!

BtcTurk Vadi Açıkhava, 2024 yaz sezonunda da eğlence ve heyecan dolu bir dünyanın kapılarını aralıyor!

BtcTurk Vadi Açıkhava, İstanbul’un göz alıcı manzarasıyla bütünleşen, sanat ve eğlencenin buluşma noktası adeta!

Adını, hem doğal güzelliğinden hem de sunduğu benzersiz etkinliklerden alan bu mekân, şehrin stresinden uzaklaşmak ve ruhunu dinlendirmek isteyenler için benzersiz bir lokasyon.

BtcTurk Vadi’ye adımınızı attığınız anda, müziğin coşkusuyla dans eden ağaçlar ve yıldızların altında parlayan bir sahne, sizleri karşılıyor olacak.

Sıradaki durağımız belli, peki ya etkinlikler?

Gelin, BtcTurk Vadi Açıkhava’da yaklaşan konserlere daha yakından bakalım.

BtcTurk Vadi’de yıldızlı yaz geceleri

BtcTurk Vadi Açıkhava sahnesinin atmosferini tam anlamıyla deneyimlemek için yaz konserlerinden birine kesinlikle katılmalısınız. Yıldız ve spot ışıklarının birbirine karıştığı sahnenin yeni sezon konukları da bir hâyli iddialı.

İşte BtcTurk Vadi sahnesinde yaklaşan etkinlikler:

Haziran

  • 7 Haziran: KÖFN
  • 8 Haziran: Simge
  • 14 Haziran: Adamlar
  • 28 Haziran: Redd Senfonik

Temmuz

  • 6 Temmuz: 90’lar Türkçe Pop Fest
  • 12 Temmuz: Sertab Erener
  • 14 Temmuz: Dedublüman

BtcTurk Vadi Açıkhava, 2024 yaz sezonu boyunca Türkiye’nin en gözde sanatçılarını sahnesinde ağırlamaya devam edecek.

Dilerseniz takvimin öne çıkan birkaç etkinliğine daha yakından bakalım!

Ersay Üner Taverna Şarkıları Lansman Konseri

Pop müzik sanatçısı, söz yazarı ve besteci kimlikleriyle tanıdığımız Ersay Üner, bugüne dek sayısız hit parçaya imza attı.

Sadece kendi parçalarıyla değil; Demet Akalın, Ebru Gündeş, Ziynet Sali ve Sibel Tüzün gibi popüler sanatçılar için yaptığı bestelerle de büyük alkış topladı. Sanatçının en sevilen şarkıları ise İki Aşık, Nokta ve Tatlım Tatlım.

19 Nisan tarihinde yeni albümü Taverna’yı dinleyicileriyle buluşturan Üner, 2 Haziran akşamı sahnede olacak. Lansman konserinde, yeni albümünü hayranları için ilk kez seslendirecek.

90’lar Türkçe Pop Fest

BtcTurk Vadi Açıkhava sahnesinin merakla beklenen etkinliklerinden biri de 90’lar Türkçe Pop Fest. 6 Temmuz akşamı, yüzlerce pop müzik dinleyicisini bir araya getirecek olan konser serisinde, birbirinden özel isimler sahne alacak.

Yonca Evcimik, Çelik, Mansur Ark, Burak Kut, Ümit Sayın, Ufuk Yıldırım ve DJ Hakan Küfündür Atlantis Yapım organizasyonu ile aynı sahneyi paylaşacak.

Muhteşem sahne şovlarına hazır olun!

BtcTurk Vadi Açıkhava sahnesi, 2024 yaz sezonunu dolu dolu geçirecek. Muhteşem bir yaz akşamını sevdiklerinizle paylaşmak ve Türkiye’nin önde gelen sanatçılarını canlı dinlemek için BtcTurk Vadi sahnesine davetlisiniz.

Biletlerinizi almayı unutmayın!