MÜZİK

Porto Rikolu şarkıcı Ricky Martin, Regnum Carya sahnesine geliyor!

Latin müziğinin efsanevi ismi Ricky Martin, büyüleyici sahne performansı ve enerji dolu şarkılarıyla Antalya'da hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor!

Porto Rikolu sanatçı, Regnum Carya’nın eşsiz atmosferinde vereceği konserle yaz gecelerini renklendirecek!

‘’Livin’ La Vida Loca’’dan ‘’La Copa de la Vida’’ya kadar en sevilen hitlerini seslendireceği bu unutulmaz gece, Ricky Martin’in sahne enerjisi ve eğlenceli şarkılarıyla Antalya’nın yıldızlı gökyüzünü daha da parlatacak!

Ricky Martin kimdir?

Latin pop müziğinin ikonlarından biri olan Ricky Martin, enerjik sahne performansları ve hit şarkılarıyla milyonların kalbini fethetmeye devam ediyor…

Kariyerine genç yaşta, Menudo adlı ünlü bir çocuk grubunda başlayan Martin, uzun süren çalışmaların ardından tüm dünyanın konuştuğu bir pop ikonu hâline geldi.

Gerçek ismi Enrique Martín Morales olan Porto Rikolu şarkıcı, solo kariyerine 1991 yılında başladı. 90’lı yılların en başarılı erkek pop sanatçılarından biri olan Martin, dünya çapında 55 milyon albüm satışı gerçekleştirdi.

Livin’ la Vida Loca, She Bangs ve La Copa de la Vida gibi şarkılarla uluslararası bir fenomen oldu. Grammy ve Latin Grammy ödülleriyle taçlandırdığı kariyeri boyunca, sadece müziğiyle değil, insani yardım çalışmaları ve LGBTQ+ hakları savunuculuğuyla da hayranlarına ilham verdi.

Ricky Martin’in en sevilen parçaları

Ricky Martin isimli ilk albümü ile 1991 yılında profesyonel müzik kariyerine giriş yapan Martin, 2000’li yıllara kadar Me Amaras, A Medio Vivir, Vuelve, La Copa de la Vida ve Ricky Martin (1999) isimli albüm çalışmaları yayımladı.

Te Extraño, María ve Vuelve isimli parçalarla milyonlarca dinlenme elde eden Martin’in global sahnelere çıkışı ise Livin’ la Vida Loca şarkısıyla oldu. 500 milyondan fazla dinlenen parça, bugün dahi Latin pop müziğin ikonik işleri arasında yer alıyor.

Ricky Martin - Livin' La Vida Loca (Official Video)

2000’li yıllarla birlikte albüm çalışmalarına hız kesmeden devam eden Porto Rikolu şarkıcı, Sound Loaded, Almas Del Silencio, Life ve Música + Alma + Sexo gibi ikonik albümlere imza attı. 2010’lu yıllarda yerini single çalışmalarına bırakan albümler, Martin’in zirvedeki yerini korumayı başardı.

Vente Pa’Ca, El último adiós, Canción Bonita ve Vuelve ise sanatçının milyonlarca dinlenen şarkılarından sadece birkaçı.

Ricky Martin - Vente Pa' Ca (Official Video) ft. Maluma

Porto Rikolu şarkıcı Ricky Martin, Antalya’ya geliyor!

Dünyanın en çok dinlenen Latin pop müziği sanatçıları arasında yer alan Ricky Martin, 31 Temmuz Çarşamba akşamı Antalya’da bulunan Regnum Carya sahnesinde müzikseverler ile buluşacak!

Regnum Carya Pearl Event Area sahnesinin ev sahipliği yapacağı gecede, Martin’e Antalya’nın yıldızlı geceleri eşlik edecek. Eğlenceli şarkılarını performanslarına da taşıyan Ricky Martin, dinleyicileri için hazırladığı sürpriz sahne şovlarıyla adeta Latin rüzgârları estirecek!

Martin’in enerjisine ortak olmak ve kendinizi Latin müziğinin kollarına bırakmak için bu konseri kesinlikle kaçırmayın.

Biletlerinizi şimdi alın!