MÜZİK

Mayıs’ta Tropik Pop Bekleniyor!

Biletleri Gör

Ulysse Cottin ve Armand Penicaut ikilisinden oluşan Papooz kendisini “tropical garage” grubu olarak tanımlıyor. Gerçekten de, sound’larını  ve vokalin huzurlu sesini duyunca, başımızın üzerinden göğe doğru uzanan palmiyeleri hayal edebiliyoruz.

Ann Wants To Dance

Papooz için 2015 yazında çıkardıkları Ann Wants to Dance isimli EP’leri dinleyicilerine bir “merhaba” niteliğindeydi.  Şarkının çıkışıyla birlikte hemen  3. nesil kahvecilerin çalma listelerinde yerini alan Papooz,  sosyal medya hesaplarından yaptıkları şakacı paylaşımlarla da dinleyicileri ile arasındaki ilişkiyi pekiştirdi.  Ardından; Ulysses and the Sea, Toria’s Song ve Simply Are, Trampoline, Green Juice gibi sound’unu duyunca yanaklarını sıkma hissi yaratan pek çok şarkısı ile şaşırtmaya devam etti.

Ulysses and the sea

Mayısta Salon İKSV’yi Tropik Pop Saracak

İstanbuldaki  ilk performansını Ekim 2017’de Salon İKSV’de  gerçekleştiren Fransız ikili; soldan sağa sallanmak suretiyle hafif tempolu bir dans ve notalardan esen ılık bir rüzgar bırakmak için 11 Mayıs’ta yine Salon’da olacak. Konsere gitmeden önce 8 Mart’ta çıkardıkları son albümleri Night Sketches’a da göz atmayı unutmayın.