MÜZİK

Grammy ödüllü DJ Roger Sanchez, Klein Phönix Park sahnesine geliyor!

Müziğin sınırlarını zorlayan ve her performansında dinleyicilerine büyülü anlar yaşatan Sanchez, bu kez İstanbul’da elektronik müzik tutkunlarını coşturacak!

Dans pistinde yankılanan ritimleri, eşsiz miks yeteneği ve enerjik sahne performansıyla Klein Phönix Park’ı adeta bir EDM cennetine dönüştürecek…

Elektronik ritimlerin ve ışıkların dansı ile bambaşka bir dünyaya ışınlanmaya hazır olun!

DJ Roger Sanchez kimdir?

Elektronik müziğin efsanevi isimlerinden biri: Roger Sanchez.

New York’un dinamik müzik sahnesinde doğup büyüyen Sanchez, 90’lı yılların başında DJ’lik kariyerine adım attı ve hızla yükseldi. House müziğinin ustası olarak kabul edilen Roger Sanchez, yetenekli bir DJ olmasının yanı sıra, prodüktör ve remiks sanatçısı kimlikleriyle de tanınıyor.

2003 yılında Hella Good isimli parça ile En İyi Remix Kaydı ödülünü kucaklayan ve kariyerinin zirvesine ulaşan Sanchez, Another Chance isimli hit parçasıyla ise dünya çapında milyonlarca dinleyiciye ulaştı. Karizmatik sahne enerjisi, yaratıcı miks teknikleri ve yenilikçi prodüksiyonlarıyla elektronik müziğe yön veren bu efsane isim, her performansında dinleyicilerini EDM’in büyüleyici sokaklarında unutulmaz bir geziye çıkarıyor.

DJ Roger Sanchez ile EDM durakları: Albüm çalışmaları

DJ Roger Sanchez, elektronik dans müziğinin nabzını tutan eşsiz yeteneklerden biri.

Öyle ki bugüne dek yaptığı albüm çalışmalarıyla müzik dünyasında derin izler bıraktı. Sanchez’in stüdyoda yarattığı her yeni eser, dans pistlerinde de fırtınalar estirmeye yetecek güçte. Özellikle First Contact ve Release Yourself albümleri ile müzik otoritelerinden tam not alan Sanchez, EDM tutkunlarının da favorisi oldu.

Her parçanın ardında yatan prodüksiyon, derinlik ve ritmik zenginlik, Roger Sanchez’in müzikal vizyonunun ve yeteneğinin bir yansıması aslında. Sanatçının en sevilen parçaları arasında ise Again, Another Chance, Troubleman ve Hold On gibi hitler yer alıyor.

Roger Sanchez - Another Chance (Directors Cut)

DJ Roger Sanchez’in unutulmaz sahne performansları

DJ Roger Sanchez’in her bir sahne performansı, elektronik müzik tutkunlarının hafızalarına kazınmış durumda!

EDM tarihinde adeta bir efsane olan bu performanslar, dans pistlerini ateşe verirken izleyicilere de eşsiz bir deneyim sunuyor. Sanchez, sahnede yarattığı enerji ve tutku ile dinleyicilerini adeta hipnotize ediyor. Ibiza’nın efsanevi gece kulüplerinden Miami’nin büyülü sahnelerine…

Dünyanın dört bir yanında gerçekleştirdiği performanslarla müziğin evrenselliğini kanıtlayan Sanchez, DJ setlerinin maestrosu adeta. Sanchez’in tek kişilik orkestrasına daha yakından bakmak için 2017 tarihli Another Chance performansını hatırlayalım.

Roger Sanchez - Another Chance (Live @ Defected Croatia 2017)

DJ’in bir diğer unutulmaz performansı için ise İbiza’ya ışınlanıyoruz. 2021 tarihli Cova Santa performansı, Sanchez’in neden EDM’in devleri arasında yer aldığının bir kanıtı aslında.

Roger Sanchez Live at Cova Santa | Ministry of Sound

DJ Roger Sanchez ile Klein Phönix Park’ta buluşalım!

DJ ve prodüktör Roger Sanchez, 21 Haziran Cuma günü Klein Phönix Park sahnesinde sevenlerinin karşısına çıkacak!

Günün erken saatlerinde başlayacak olan EDM buluşması, gece yarısına kadar hız kesmeden devam edecek. Yılın en uzun gününü Roger Sanchez ile geçirmeye ne dersiniz? Kendinizi ritme bırakmadan önce biletlerinizi almayı unutmayın.

Bu yaz İstanbul EDM’e doyacak!