MÜZİK

Ödüllü Yarışma: Festival Zamanı Başladı!

Festival ruhu, kalbimizi sardı!

Festival Zamanı Sayfası

Yılın en sevdiğimiz zamanı, festival dönemi geldi! Siz de festival sayfasında hangisine gitsem diye geziniyorsanız harika bir haberimiz var. Yaz dönemi süresince devam edecek #FestivalZamanı yarışmasıyla onlarca festivale davetiye veriyoruz!

İlk yarışma bugün başlıyor.  Şimdi galerinizi açın ve daha önce festivalde çekilmiş bir fotoğrafınızı #FestivalZamanı etiketini kullanarak ve @biletix’i etiketleyerek Instagram üzerinden paylaşın. Haftanın hediyeleri:

28-30 Haziran tarihlerinde Harbiye Askeri Müzesi’nde gerçekleşecek Parenthood Festival’a çift kişilik davetiye!

28-30 Haziran tarihlerinde Ankara CerModern’de gerçekleşecek 2. Uluslararası Solo Çağdaş Dans Festivali’ne çift kişilik davetiye!

29 Haziran’da Akra Caz Festival kapsamında, Antalya Akra Hotels’de gerçekleşecek Dee Dee Bridgewater konserine çift kişilik davetiye!

Fotoğrafını paylaşırken, konum eklemeyi unutma! Böylece hangi şehirdeki festivale katılmak istediğini bilelim. Hadi görelim havalı fotoğraflarınızı! :) Bakalım bu şahane festivallere katılan şanslı kişiler kim olacak? :)

“Festival Zamanı” Fotoğraf Yarışması Katılım Koşulları

Biletix, 19 Haziran Çarşamba Günü başlayacak ve 26 Haziran Çarşamba Günü sona erecek bir yarışma düzenlemektedir. https://instagram.com/biletix/ uzantılı adres üzerinden gerçekleşecek yarışmaya katılım için, katılımcının Instagram’da Biletix’i takip ediyor olması ve katıldığı bir festivalde çektiği bir fotoğrafı #FestivalZamanı etiketiyle ve @biletix hesabını etiketleyerek Instagram’da paylaşması yeterlidir. Yarışmaya katılım ücretsiz olup, yarışmaya katılmak için başkaca herhangi bir şart gerekmemektedir. Kilitli hesaplar dikkate alınmayacaktır.

Katıldığı bir festivalde çektiği fotoğrafı #FestivalZamanı etiketiyle ve @biletix hesabını etiketleyerek https://instagram.com/biletix/ uzantısındaki Instagram’da paylaşanlar arasından; Biletix şirketinde görev alan “Hale Dündar Biga, Çağıl Üner ve Simge Perçin” den oluşan bir jüri tarafından seçilen yarışma birincisi, 26 Haziran 2019 tarihinde Biletix’in sosyal medya hesaplarından duyurulacaktır. Duyurunun ardından kazanan ile DM yoluyla iletişime geçilip ödülü teslim alması için gerekli bilgiler iletilecektir.  Kazananlara ödüllerin ne şekilde gönderileceği DM yoluyla bildirilecektir. Katılımcılar, yarışmaya katılmak sureti ile etkinlik ve etkinliğe giriş koşullarını önceden kabul etmişlerdir.

Yarışma sonucunda kazanılan davetiye; hiçbir şekilde satılamaz, paraya çevrilemez, paraya çevrilmesi teklif edilemez, başkasına devredilemez ve değiştirilemez.

Biletix; yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarlarından kaynaklı ve/veya internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması vb) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek olası problem, arıza ve zararlardan dolayı sorumlu değildir.

Katılımcı, yarışmaya katılım esnasında; herhangi bir kişinin, kurumun, kuruluşun başta fikri mülkiyet hakkı da dahil olmak üzere herhangi bir hakkını ihlal eden bilgi, görsel veya metin iletmediğini/iletmeyeceğini, aksi durumda paylaştığı görsel/bilgi ve metinden dolayı münhasıran kendisinin sorumlu olduğu ve bu konuda Biletix’in hiçbir yasal yükümlülüğü/sorumluluğu bulunmadığını, Biletix’e rücu edilmesi durumunda bundan dolayı Biletix’in maruz kaldığı zararları gidermekle yükümlü olduğunu önceden kabul ve beyan etmiş olmaktadır.

Katılımcı, bir uygulama aracılığıyla ve/veya Instagram üzerinden sayfanın veya yarışmanın işlerliğini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fiilerde bulunmayacağını, aksi durumda bundan dolayı münhasıran sorumlu olduğunu da kabul ve taahhüt etmiştir. Seçilen birincinin, yarışma sonucunu değiştirmek /etkilemek maksadıyla bilgisayar/bilişim teknolojilerini kötü niyetle kullandığının ya da hile yaptığının tespiti durumunda bu kişinin kazandığı hediye davetiye kendisine verilmeyecek, bu kişinin birinciliği ve kazandığı haklar tek yanlı şekilde ortadan kalkacak, bu durumda ödül davetiye; yarışmanın seçilen ikincisine verilecektir.

Biletix’in yarışmaya katılım başlamadan önce, önceden bilgilendirmek sureti ile Katılım Koşulları’nda değişiklik yapabilme hakkı saklıdır.