MÜZİK

Park et, seyret! Arabada konser serisi başlıyor.

Yeni normalleşme sürecine girdiğimiz bu dönemde canlı konserleri özleyenlere güzel bir haberimiz var. Arabada konser serisi 26 Haziran'da Kenan Doğulu ile başlıyor! Biletler satışta. Park Et, Seyret konserleri sizi bekliyor.

Bilet Al

Arabamızda oturup, 4 metre yükseklikteki sahneden canlı konserler dinleyebileceğimiz konser serisinin ilk konuğu Kenan Doğulu. Park et, Seyret konserleri kapsamında dinleyeceğimiz diğer isimler, Büyük Ev Ablukada, Ayta Sözeri, Levent Yüksel, Sertab Erener ve Mabel Matiz. Konserlerin yanı sıra film ve tiyatro gösterimleri de sanatseverlerle buluşacak. Detaylar için tıklayın.

Kerki Solfej Organizasyon tarafından düzenlenen konserlerde güvenle eğlenebilmeniz için her detay tek tek düşünüldü.

TikTak ile Park et, Seyret! Arabada Konser, Tiyatro ve Sinema Serisi

 

Keyifli ve güvenli bir konser deneyimi için tüm katılımcıların aşağıdaki kurallara dikkat etmesi gerekiyor.

Arabada Konser etkinliklerine gitmek güvenli mi?
Organizatörler, Arabada Konser etkinliklerinin en güncel sosyal mesafe önlemleri ile uyumlu olduğundan emin olmak için yerel yetkililerle yakın bir şekilde çalışmaktadır. Herkesin keyifli ve çok güvenli bir deneyime sahip olmasını sağlamak için mevcut tüm Covid-19 sosyal mesafe kurallarına bağlı kalınacaktır.

Tüm araçlar bilet alıp etkinliğe katılabilir mi?
Etkinlik alanına SUV, Jeep ve benzeri yüksek araç ile gelmek için biletinizi satın almadan önce  0541 500 50 00 telefonu aramanız veya [email protected] adresine mail atmanız gerekmektedir.

Mekan nerede ve oraya nasıl giderim?
Arabada Konserler İstanbul Açıkhava Gösteri Merkezi – Yenikapı’da gerçekleşecektir. Etkinlik arabalı katılım ile gerçekleşeceğinden tüm katılımcılar araba ile gelmelidir.
Adres: Aksaray, Kennedy Cd. No:46, 34096 Fatih/İstanbul

Park etme prosedürü nasıl uygulanacak?
Etkinlik alanında hazır bulunan trafik yönetim ekibi tarafından tüm araçların girişte plakaları kontrol edilerek iki metre arayla araçların park etmesi sağlanacaktır.

Tüm kategori biletleri tek bir noktadan mı giriş sağlayacak?
Evet. Tüm araçlar tek bir rotadan gerekli sağlık ve covid-19 tedbir kurallarına uygun olarak içeri alınacak. Mekan içinde yetkili kişiler tarafından aracınızın park yerine yönlendirileceksiniz.

Girişte yoğunluk yaşanırsa ne olacak?
Yoğunluk yaşanmaması adına girişte ve alan içinde bir çok görevli arkadaşımız sizi yönlendirecektir. Bu yöndeki tavsiyemiz konsere en geç 2 saat kala alanda olmanız.

En geç saat kaça kadar mekana giriş yapılmalı?
Konser saatine kadar mekanda olmanız tavsiye edilir.

Konser başladıktan sonra gelenler park yerlerine alınacak mı?
Konser başladıktan sonra gelen araçlar alınan biletin kategorisine bakılmaksızın alan içinde bu durum için ayrılmış bölümde uygun olan yere yönlendirilecektir.

Biletlerde bir sınır var mı?
Araç başına en az bir sürücü ve bir yolcu için bilet satın almanız gerekmektedir. Araç başına şoför dahil maksimum 3 yolcu sayısı için bilet satın alınabilir.

Etkinliğe katılacak araçta sadece aynı evde yaşayan kişiler mi bulunacak?
Etkinliğe katılacak izleyicilerin aynı evde yaşayan kişiler olması zorunluluğu bulunmamaktadır. Fakat İçişleri Bakanlığı’nın araç içindeki yolcu sayısı genelgesinde belirtilen şekilde bu kişilerin maskeli olarak cam kenarlarında oturması gerekmektedir.

Etkinliklerde yaş sınırı var mıdır?
Konserlerde 6 yaş sınırı bulunmaktadır. Sinema gösterimlerinde ise yaş sınırı olabilir ve yaş sınırı filme göre değişiklik gösterebilir. Lütfen satın alma yapmadan önce etkinlik kurallarını kontrol ediniz.

Bilet kontrolü nasıl yapılacak?
Aracınızın camından göstereceğiniz biletler taranarak gerekli kontroller yapılacağı için insan teması olmayacaktır.

Etkinlik mekanında satın alınabilecek yiyecek olacak mı?
Etkinliklerde tüm COVID-19 yönergelerine uyacak yiyecek ve içecek servisi bulunacaktır. Dileyen müşterilerimiz etkinliğe ait bileti ile birlikte kendilerine sunulan yemek menülerinden seçerek satın alma işlemini önceden gerçekleştirebilirler. Seçmiş oldukları menüler, etkinlik günü giriş anında kendilerine teslim edilecektir.

Dışarıdan yiyecek ve içecek getirebilecek mi?
Konser alanına dışardan yiyecek ve içecek alınmayacaktır.

Etkinlik mekanında tuvalet olacak mı?
Alanda tuvaletler bulunmaktadır. Her kullanımdan sonra temizlik görevlileri tarafından dezenfekte edilecektir.

Arabamdan çıkmama izin verilecek mi?
Tuvaletleri kullanmak için aracınızdan yine sosyal mesafe kurallarına uyarak çıkış sağlayabilirsiniz. Ayrıca kamp sandalyesi vb. ekipmanla sadece organizatörün uygun gördüğü alanda olmak kaydıyla konseri izleyebilirsiniz.

Aracımda olduğum halde sesi duyamıyorsam ne yapacağım?
Aracınızın radyosundaki RDS sisteminden faydalanarak konseri dinleyebileceksiniz.

Arabamı gece etkinlik mekanında bırakabilir miyim?
Hayır, araçların etkinlik sonrası mekanda park etmesine izin verilmeyecektir.

Etkinlik bittikten sonra mekandan hemen ayrılmak zorunda mıyım?
Evet, kendi güvenliğiniz için etkinlik sona erdiğinde mekandan çıkmanız istenecektir.

Araç içinde de olsa maske kullanımı zorunlu olacak mı?
Kurallar gereği tüm seyircilerimiz maskeli olmak zorundadır.

Tüm park yerlerinden sahne ve sanatçı görülebiliyor mu?
Sahne 4 metre yüksekliğinde bir platform üzerinde kurulmuştur. Ayrıca mekanın uygun yerlerine led ekranlarımız da yerleştirilmiştir.

Bilet satın aldıktan sonra etkinlik gerçekleşmeden Covid-19 nedeniyle kurallar değişir ve yeni kısıtlamalar getirilirse ne olacak?
Eğer yeni bir kısıtlama durumu gelişirse konser ertelemesi yapılabilir veya daha sıkı tedbirler uygulanır. Etkinlik iptal edilirse paranız iade edilir.

Bilet almak için tıklayın.