Güncel

Bir İstanbul klasiği geri döndü: Kuruçeşme Konserleri

nutmayın, biletlerinizi 9 - 12 Temmuz tarihleri arasında "1 Bilet Alana 1 Bilet Bedava" kampanyasından yararlanarak satın alabilirsiniz.

Bu yaz çok hareketli ve bol eğlenceli geçecek. Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri sayesinde renkli bir yaz olacak. Hazırsanız konserlere göz atalım.

Boğazın eşsiz manzarası ile taçlanan unutulmaz bir gelenek

Ülkenin en başarılı sanatçılarını Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri 28 Mayıs’ta Uğur Aslan’ın sahnelediği Afara: Bir Arabesk Müzikali ile başladı. Ardından, yıllar sonra ilk kez sahneye çıkan Mahsun Kırmızıgül’ü ağırladı.

Kendinizi; ılık esen akşam rüzgarında, en sevdiğiniz isimleri dinlerken hayal edin… En sevdiğiniz şarkıya canlı canlı eşlik etmek için Kuruçeşme Sahnesi muazzam bir mekan.

Karadeniz ezgileri, pop, rock, caz ve daha fazlası: Türk müziğinin kalbi Kuruçeşme’de

Oldukça kalabalık bir konser takvimine sahip olan Kuruçeşme, birçok müzik türü ile renklenecek. Volkan Konak ile Karadeniz ezgileri boğazı şenlendirirken, maNga ile rock müzik denizi dalgalandıracak. Birçok pop sanatçısının güçlü performanslarına şahitlik edecek sahnede türkülerle duygusal dakikalar da yaşanacak. Ayrıca Fatih Erkoç ve Kerem Görsev ikilisinin caz notalarına da şahit olacağız.

2022’de Sahnenin Yıldızları

İstanbul’un en ikonik açıkhava sahnelerinden biri olan Kuruçeşme Açıkhava’nın programı tahmin ettiğinizden daha kalabalık.

Bizden duymuş olmayın ama bu konserlerin devamı da gelecek…

Bu büyüleyici atmosferin bir parçası olmak için yapmanız gereken tek şey, biletinizi almak. Şimdiden iyi eğlenceler!

Unutmayın, biletlerinizi 9 – 12 Temmuz tarihleri arasında “1 Bilet Alana 1 Bilet Bedava” kampanyasından yararlanarak satın alabilirsiniz.