Güncel

Bir İstanbul klasiği geri döndü: Kuruçeşme Konserleri

Yazın favorisi: Poll Production tarafından düzenlenen Paraf Kuruçeşme Konserleri başlıyor!

Bu yaz çok hareketli ve bol eğlenceli geçecek. Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri sayesinde renkli bir yaz olacak. Hazırsanız konserlere göz atalım.

Boğazın eşsiz manzarası ile taçlanan unutulmaz bir gelenek

Ülkenin en başarılı sanatçılarını Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri 28 Mayıs’ta Uğur Aslan’ın sahnelediği Afara: Bir Arabesk Müzikali ile başlıyor. Ardından yıllar sonra ilk kez sahneye çıkacak olan Mahsun Kırmızıgül ile devam ediyor.

Kendinizi; ılık esen akşam rüzgarında, en sevdiğiniz isimleri dinlerken hayal edin… En sevdiğiniz şarkıya canlı canlı eşlik etmek için Kuruçeşme Sahnesi muazzam bir mekan.

Karadeniz ezgileri, pop, rock ve daha fazlası: Türk müziğinin kalbi Kuruçeşme’de

Oldukça kalabalık bir konser takvimine sahip olan Kuruçeşme, birçok müzik türü ile renklenecek. Volkan Konak ile Karadeniz ezgileri boğazı şenlendirirken, maNga ile rock müzik denizi dalgalandıracak. Birçok pop sanatçısının güçlü performanslarına şahitlik edecek sahnede türkülerle duygusal dakikalar da yaşanacak.

2022’de Sahnenin Yıldızları

İstanbul’un en ikonik açıkhava sahnelerinden biri olan Kuruçeşme Açıkhava’nın programı tahmin ettiğinizden daha kalabalık.

Sahne alacak diğer isimler ise; Cem Adrian, Melek Mosso, Haluk Levent, Koray Avcı, Manga, Serkan Kaya, Hande Yener, Serdar Ortaç, Yıldız Tilbe, Sabahat Akkiraz & Hüseyin Turan & İsmail Altunsaray & Ender Balkır, Levent Yüksel, Berkay, Ajda Pekkan, Nil Karaibrahimgil, Cengiz Kurtoğlu & Taksim Trio, Mazhar Alanson, Birsen Tezer & Hüsnü Arkan ve Rafet El Roman & Aşkın Nur Yengi. Bizden duymuş olmayın ama bu konserlerin devamı da gelecek…

Bu büyüleyici atmosferin bir parçası olmak için yapmanız gereken tek şey, biletinizi almak. Şimdiden iyi eğlenceler!