Güncel

Black Friday 1 Aralık 11:00’da Sona Erdi

Black Friday kampanyasına gösterdiğiniz yoğun ilgiye teşekkür ederiz.

Black Friday nedir?

Son yıllarda kullanımı çok yaygınlaşan Black Friday, pek çok mağazanın erken saatlerde açılıp geç saatlere kadar hizmet vererek müşterilerine büyük indirimler sunduğu bir gün olarak biliniyor. Pek çok farklı ülkede, markalar, mağazalar tarafından ucuz ürünlerin halka satışa sunulduğu, en çok alışveriş yapılan gün olarak yoğun ilgi görüyor.

Black Friday Ne Zaman?

Müşterilere büyük indirimler sunan bu gün, her yıl kasım ayının son cuma günü düzenleniyor. Ülkemizde, Efsane Cuma, Müthiş Cuma, Şahane Cuma, Altın Cuma vb. isimler ile de bilinen Black Friday bu sene 29 Kasım Cuma gününe denk geliyor. Black Friday ve Black Friday indirimleri, takip ettiği ürünlerin bu güne özel indirime girmesini bekleyen kişiler tarafından heyecanla bekleniyor.

Biletix’te Black Friday

Hayatının aşkını bulabildin mi bilmiyorum ama hayatının en uygun biletini Biletix Black Friday Kampanyası’nda bulabilirsin.

1, 5, 10 TL…

Black Friday’de biletix.com’da konser, tiyatro, workshop ve daha pek çok kategoride bulabileceğin en ucuz bilet fiyatlarının müjdesini veriyoruz.
Son üç yıldır, uygun fiyatlara konser, tiyatro, workshop ve daha pek çok farklı kategoride bilet satılan Biletix Black Friday kampanyası bu sene siz sanatseverler için 29 Kasım Cuma günü saat 11:00’da başlayacak ve 1 Aralık Pazar 11:00’a kadar sürecek. Belki de hayatınızda alacağınız en ucuz bilet fiyatları ile karşılaşacağınız bu kampanya size 1, 5, 10 TL’lik biletler ve net %50 oranında indirim sunacak.

İster konser olsun, ister tiyatro ya da farklı bir etkinlik… Eğlencenin tadı en çok sevdiklerinle çıkar. Bu yüzden, onları da kampanyadan haberdar etmeyi unutma!

Unutmayın kampanya sadece biletix.com’da geçerlidir, Biletix satış noktalarından aldığınız biletler kampanyaya dahil değildir.

Share post