Güncel

Biletix Guides: Benzer etkinlikleri bir araya topladığımız şahane rehberler.

Etkinlikler arasında kaybolmayın; rehberleri kullanın.

Biletix.com’daki binlerce etkinliğin arasında kaybolmanıza gerek yok. Biz sizin için kategori, mekan, özel gün hatta alt kategori vb. alanlarda benzeşen etkinlikleri bir araya topluyoruz ve seçimi kolaylaştırıyoruz. Yıl boyunca sürekli aktif olan rehberlerimiz:


Biletix Guides: Kulüp

Konserler, stand-up’lar, doğaçlama tiyatro gösterileri gibi etkinliklerin düzenlendiği gece kulüplerindeki etkinlikleri bir araya topladığımız rehber.

Türkiye’nin birçok şehrinde sanatın devamlılığı için kritik öneme sahip bu mekanlardaki etkinlikleri kaçırmamak için takip edeceğiniz sayfa bu.


Biletix Guides: Online Etkinlikler

“Etkinlik mekanı” kavramını göreceli hale getiren online etkinliklerin hepsini bu sayfada bulabilirsiniz.


Biletix Guides: Minimaster

Çocuk ve aile etkinliklerini bir araya toplayan bu rehberde, tarihe göre sıralanmış etkinlikleri kategori, alt kategori, şehir, semt ve mekana göre inceleyerek planlamalarınızı kolaylaştırabilirsiniz.


Biletix Guides: On Stage

Bir sahnede yapılabilecek ne varsa burada! Özellikle tiyatro, müzikal gibi sahne etkinliklerini incelemek istiyorsanız doğrudan bu sayfaya gelin.


Biletix Guides: Festival Zamanı

Müzik, dans, evcil hayvan, eğitim, video oyunları, gastronomi, atölye gibi birbirinden farklı birçok alanda yapılan festivallerin listelendiği özel rehber. Festival tutkunuysanız, bu sayfayı sık kullanılanlara eklemeyi unutmayın.


Biletix Guides: Açıkhava Etkinlikleri

Sanatı açık alanlarda, gökyüzünü görerek deneyimlemeyi sevenlerdenseniz, yaz-kış demeden düzenlenen açık hava etkinliklerini buradan takip edin.

Bu rehberler dışında dönemsel olarak oluşturulan diğer rehberleri kaçırmamak için sitemizi takipte kalın.

Diğer güncel yazıları okumak için tıklayın.